17:03

Zdecydowanie tutaj nie pasuję

Hej!
Często dopadają mnie dziwne myśli związane z przeszłością i teraźniejszością. Zastanawiam się czy gdybym kiedyś wybrała inaczej to czy dzisiaj byłoby lepiej. Nie lubię tego co jest teraz. Czuję (ja to wiem), że nie pasuję do tego miejsca, w którym się obecnie znajduje. Nie mogę się przełamać. Słyszę, jak ludzie, którzy mnie otaczają nadają na siebie nawzajem, a jednak gdy trzeba potrafią być takimi lizusami, że aż strach. Znaczna większość ludzi, których znam tak robi. Nie zdają sobie nawet z tego sprawy. Albo po prostu lubią być w centrum uwagi za wszelką cenę, nawet jeśli trzeba się przyjaźnić z dziewczyną, która obrabia nam tyłek za plecami.
Ci, którzy swoją plątaniną słów bezsensownych zamęczają innych, są najwyżej hierarchii. Mocne głosy. A ja stojąc jakby z boku patrzę na to wszystko i zbiera mi się na wymioty. Fałszywy świat. Zastanawiam się co byłoby gdybym 2,5 roku temu wybrała inaczej. Gdybym poszła do liceum, do którego chciałam iść od początku gimnazjum lub gdybym wybrała totalny Koniec Świata, w którym robią najlepsze pizze i prawdopodobnie z tego powodu zbankrutowałabym i przytyła (nie ma takich nawet w Rzeszowie).
 
Niestety jest jak jest. Codziennie przychodzę do pustego mieszkania i powtarzam sobie, że jeszcze tylko kilka miesięcy i skończy się ten wieczny jarmark…
A potem studia…
No cóż, zebrało mi się dzisiaj trochę na melancholijne dywagacje.
Bisou bisou :*
MS

22 komentarze:

 1. będzie dobrze ;) niestety ludzie już tacy są... trzymam za Ciebie kciuki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. post trochę nie poprawia humoru... ja czasem też tak myślę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą ale zdecydowanie lepiej wyrzucić z siebie złe myśli niż tłumie je w sobie :)

   Usuń
 3. oj często bardzo mam takie same wrażenie jak Ty... ale co zrobisz życia nie zmienisz, ani nie przeżyjesz za kogoś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj niestety nie.. i chyba nie chciałabym być w czyjejś skórze :)

   Usuń
 4. Ej uśmiech proszę ;)! Głowa do góry i nie załamujemy się. Znasz słowa Piłsudskiego? Naród wspaniały tylko ludzie to...? Właśnie :) Sama kończę liceum i codziennie zastanawiam się co ja tam robię, ludzie fałszywi, a poziom szkoły beznadziejny. Ale wiesz co? Może każda z nas musi to przeżyć. Pomyśl sobie, że to będzie lekcja na całe życie, że jesteś sobą, a inni często obrabiają tyłek z zazdrości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś w tym jest. Zresztą trzeba korzystać z każdego doświadczenia jakie daje nam życie :)

   Usuń
 5. Człowiek potrafi dużo znieść. Czasem jest ciężko i to tak, że traci się siłę, ale zawsze jakoś się potem z tego wychodzi. Ciemne chmury odchodzą i znów świeci słońce :) Zatem dużo słoneczka Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj w Rzeszowie zaświeciło słoneczko i od razu mam lepszy humor :)

   Usuń
 6. dwulicowość i fałsz były zawsze...ale ważne jacy my jesteśmy i jaką idziemy drogą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. niestety coraz to więcej ludzi dwulicowych, taki świat miejmy nadzieję że los będzie nam na swojej drodze stawiać jak najwięcej tych dobrych i wartościowych ludzi którymi mozna się otaczać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chciałabym mieć taką nadzieję niestety rzeczywistość jest inna...

   Usuń
 8. http://fashion-beautynails.blogspot.com/2014/11/5-losowanie-kartek-swiatecznych-kilka.html Zapraszamy , możesz dostać od nas kartkę świąteczną.! <3 :* Jutro wyniki ! :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jednak się nie skuszę, ale dzięki za info :)

   Usuń
 9. czasami w życiu jest tak, że nie wszystko układa nam się po naszej myśli. Najważniejsze jednak to nie tracić wiary w lepsze jutro ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta klasa jest chora. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o widzę, że jakiś jej członek się wypowiada... :)

   Usuń

Copyright © 2016 I am Journalist , Blogger