15:06

Zainspiruj mnie - Instagram

Hej!

Wszystko tak pędzi i pędzi do przodu. Zanim się obejrzę miną wakacje, nadejdzie październik i stanę się studentką. A przecież dopiero była matura... Wielkie lamenty na temat tego czy zdam czy też nie. Na szczęście wszystko się udało, egzamin praktyczny na pedagogikę też zdałam, papiery już zaniosłam i zostałam przyjęta. 

Na wakacjach głównie zajmuję się remontami (bo to że jeden się skończył to wcale nie oznacza, że następne nie mogą się zacząć), szukaniem sportowych inspiracji na Instagramie i ciągłym przepisywaniem przepisów do mojej książki kucharskiej. No i oczywiście staram się ćwiczyć, zdrowiej odżywiać. Coraz częściej wchodzę na bloga i nawet ostatnio pojawiło się kilka zmian :)

A dzisiaj chciałabym Was zapoznać z moim Instagram'em, bo chyba dawno tego nie robiłam :)


Bisou bisou :*
MS

10 komentarzy:

 1. Na jakim to koncercie byłaś? :)

  Gratuluje dostania się na studia :* Pytałam wcześniej, ale chyba nie odp :) ja idę na politechnikę, chociaż i na uniwerek się dostałam. Ale wizyta i składanie papierów tam skutecznie zniechęciły mnie do wyboru ich uczelni. Zero organizacji i wgl. szkoda gadac :DD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Golec uOrkiestra :)
   Możliwe, że nie zauważyłam. Od razu przepraszam. A co do tego składania papierów to gdyby nie to, że na inną uczelnię po prostu nie złożyłam swojej kandydatury to pewnie nie wybrałabym Uniwerku w Rzeszowie. Organizacja fatalna. No ale jak już się wybrało te wymarzone studia to trzeba się poświęcić.

   A Ty na co idziesz na Politechnikę? :)

   Usuń
  2. Masz jakiegoś blogowego maila może? :) Lepiej chyba byłoby tak pisać :P Jak nie to odp Ci tutaj, ale wolałabym na pocztę :)

   Usuń
 2. Gratuluję, że się dostałaś! :D A zdjęcia super :)
  http://loveecosmetics.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie! moje gratulacje a jaka to pedagogika?
  ja Ciebie jeszcze nie mam na insta...muszę to nadrobić ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczesnoszkolna i przedszkolna :)
   Koniecznie mnie dodaj, ja Cb też chętnie dodam Sisi! :)

   Usuń

Copyright © 2016 I am Journalist , Blogger